Avtor: zusmarjeta Objavljeno: 29. 10. 2022

Po namenu očenašev

Molitve za rajne

V teh dneh lahko darujete za molitvene namene za pokojne, včasih so rekli »za očenaše«. V novembrskih večerih se bomo povezovali z našimi rajnimi, posebej tistimi, ki jih je smrt presenetila in jim z molitvijo pomagali, da bi čim prej doživeli polnost Božje ljubezni. Spored molitev bo objavljen na spletni strani.
Kristjanu je spomin na pokojne nekaj posvečenega. Rožica, prižgana svečka, lepo urejen grob... Zaupna molitev in daritev svete maše pa na prav poseben način izražata vero v posmrtno življenje in občestvo verujočih, ki presega meje groba.

V molitveni spomin priporočamo naše drage rajne:

------------------------------------------------------------------------------------------------

Dar, ki ga prilagamo v ta namen:_____ €.
Kuverto (listič) oddajte župniku ali v nabiralnik župnišča. Bog povrni!