Avtor: zusmarjeta Objavljeno: 26. 02. 2013

Duhovne vaje za birmance 2013

Med zimskimi počitnicami, smo se birmanci naše župnije odpravili na druge duhovne vaje v pripravi na prejem svete birme. Odpravili smo se na drug konec Slovenije in sicer na Pohorje. Tam smo se sredi idilične, skoraj pravljične, zimske idile, nastanili v Dominikovem domu. Tema duhovnih vaj je bilo Sveto pismo. Odkrivali smo lepoto in pomen Svetega pisma za naše življenje in na kakšen način se lahko srečamo z Živo Besedo, ki je zapisana v njem. Nekaj misli, ki so jih zapisali udeleženci:

Na duhovnih vajah je bilo zelo dobro, saj se je David potrudil za hrano. Z župnikom sva naredila svoj pozdrav z roko. In se večkrat pohecala. Bilo je super!!!!!!!! XD :) :P ;) (y)

Na duhovnih vajah mi je bilo ušeč.

Na duhovnih vajah je bilo zelo dobro in zanimivo.

Župnik mi ni hotel povedat koliko je ura!

Na duhovnih vajah je bilo super. Spoznala sem, da sem najbolj blond useba. :)

Naučil sem se iskati po Svetem pismu!

Na duhovnih vajah je bilo zelo dobro. :)

Na duhovnih vajah mi je bilo zelo všeč!

Bilo je .................... neopisno!

več fotografij najdete tukaj: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.392248657540253.80108.246984275400026&type=1